Akcijos
header-img

Akcijos “Transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės draudimas dovanų” sąlygos:1. Klientams, sudariusiems ilgalaikės automobilių nuomos su išpirkimu sutartį su UAB Go4rent (Organizatorius) bei išsinuomotą automobilį apdraudusiems KASKO draudimu, Organizatorius dovanoja transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės draudimą (TPVCA) vienerių metų laikotarpiui.


2. Klientas KASKO ir TPVCA draudimus privalo įsigyti per Organizatoriaus partnerį AON Baltic UADBB.


3. Akcija taikoma tik M1 kategorijos lengviesiems automobiliams, kurie yra skirti eismui dešiniąja kelio puse ir (ar) turi vairą kairėje pusėje.


4. Klientas įsipareigoja nenaudoti išsinuomoto automobilio:

  • – mokymui vairuoti;

 

  • – keleivių vežimui už mokestį (taksi, pavėžėjimo paslaugos ar kt.);

 

  • – automobilių nuomai;

 

  • – pervežant padidintos rizikos krovinius (degalus, degias, sprogios ar chemines medžiagas, kitus pavojingus (ADR) krovinius);

 

  • – saugos tarnybos paslaugoms teikti;

 

  • – kaip specialiųjų tarnybų automobilio (policijos, greitosios, gaisrinės ar kt.).

 


5. Tuo atveju, jeigu klientas per 12 mėnesių laikotarpį nuo ilgalaikės automobilio nuomos su išpirkimu sutarties sudarymo dienos nutraukia nuomos sutartį ar išsinuomoto automobilio KASKO draudimo sutartį, klientas įsipareigoja kompensuoti Organizatoriui patirtas TPVCA išlaidas.


6. Akcija vyksta nuo 2022 m. balandžio 01 d. iki 2022 m. birželio 01 d. imtinai.


7. Akcijos organizatorius yra UAB Go4rent. UAB Go4rent pasilieka teisę bet kuriuo metu keisti akcijos taisykles, sustabdyti ar pratęsti akciją apie tai informuodamas interneto svetainėje www.go4rent.lt .


8. Organizatorius pasilieka teisę individualiu atveju atsisakyti taikyti TPVCA draudimo kompensavimo sąlygas prieš tai informavęs klientą.


9. Asmenys, dalyvaujantys akcijoje, patvirtina, kad besąlygiškai sutinka su šiomis taisyklėmis ir įsipareigoja jomis vadovautis bei jų laikytis.